Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-nél ez normális?

Windows 8.1-nél ez normális?

Figyelt kérdés
Nos a kérdésem a következő. Elég sok dolog van a winyómon amit ISO fájlban tartottam a "D" meghajtón. Most az összes ISO fájl eltünt és lett helyette rar. Hiába töltök le olyant ami elvileg és gyakorlatilag iso fájl de rarba is szedi le. Én továbbra is szeretném isoban tárolni ezeket. ha visszateszem a win7-t akkor újra iso fájlok lesznek vagy maradnak így? Mivel még friss 8.1 felhasználó vagyok így nekem szokatlan ez a jelenség.

2015. márc. 16. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki rejtve tartja a kiterjesztéseket... Nem lett rar, csak át lett társítva. Jobbklikk, tulajdonságok, rányomsz a módosítás gombra, és visszarakod.
2015. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tamasoft ***** válasza:
total commanderrel is megnézheted, ISO az!
2015. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem lehet visszatenni! Társításban nincs ilyesmi. Egyébként , hogy érted hogy rejtve tartom? ujraraktam a gépet és ennyi nem állítottam semmit rejtésre
2015. márc. 16. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami társítási hiba... nálam Win8.1 még egyszer nem csinált ilyet. Próbáld meg pl. Deamon Tools-al megnyitni a "rar" fájlt, aminek ISO-nak kéne lennie. Ha megnyitja nincs itt semmi gond.
2015. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha menyitom akkor létrehoz a rendszer egy meghajtót. de ott is csak a fájlokat mutatja benne. a telepítő csak setuppal indul . nem boot-ol be. Mivel nem vagyok egy nagy gépzseni így pasz hogy hogy irok ki dolgokat h ha berakom a cd-t /dvd-t akkor kapásbol boot-oljon.
2015. márc. 16. 22:53
 6/6 tamasoft ***** válasza:

Ez is azt mutatja, hogy ISO maradt. Egyébként az utolsó hozzászólásod és a kérdésed között nincs ok-okozati összefüggés. Az más lapra tartozik, hogyan kell úgy ISO-t kiírni, hogy bootolható legyen.


Még mindig azt javasolom, hogy nézz rá egy hagyományos commanderrel, és "valami.iso"-nak kell lennie az összes kérdéses fájlnak.


Esetleg kipróbálhatod azt a fogást is, hogy a winrar-t ideiglenesen leszeded. Persze ez nem akkora történet, hogy akár csak ennyire is belemenjünk. Ja, és ezt a jelenséget nem a windows 8.1 okozza!

2015. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!