Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 4 multiplayere...

A Battlefield 4 multiplayere miért dobál ki csalás miatt?

Figyelt kérdés

Az alábbi hibaüzenetet kapom, mikor csatlakozni akarok a szerverhez:


ERROR

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Varga2007' (for 1 minute) ... Cheater banned by GGC-Stream.NET. Ban on GUID 9fa53edc20389f8e254e49a3610b60d9. Contact GGC-Stream.NET for details. [Admin Decision]



A poén az egészben, hogy nem csaltam benne soha, de csalás miatt dob ki a szerver. Mikor betölt a szerver és választani kellene spawn helyet vagy mit, akkor dob ki, tehát játszani se enged, mégis csalással dob ki. Kb. két hete lehet meg a játék.. :/ Egyébként ez nem minden szerveren van így, de akkor is idegesít, hogy fél órák mennek el azzal, hogy játszható szervert találjak. :/


Valakinek van valami ötlete? Már újratettem a játékot is, meg a windows-t is. Windows 7-et használok, 64-bit, Professional.



2015. márc. 17. 21:09
1 2
 1/13 miért.én? ***** válasza:
2015. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi ez a link? Mit lehet vele kezdeni?
2015. márc. 17. 23:28
 3/13 anonim ***** válasza:

"Kb. két hete lehet meg a játék.. "


Azért tiltottak közel egy hónapja. Így jártál, megérdemelted.

2015. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy részről lehet, hogy véletlenül egy olyan ember nevét választottad, akit már egyszer banoltak és most csak nevet kéne váltanod. Ennél is valószínűbb, hogy kipróbáltál egy aimbot/wallhack progit, amiket úgy reklámoznak hogy 30 napig ingyenesen kipróbálható és utána sem lehet megbukni velük. Hát elárulom, hogy ezeket a multihack programokat nem csak azért írják, hogy pénzért eladhassák, hanem hogy kicsesszenek a többi játékossal és a vásárlóval is. Valójában minden multihack progit 3-4 héten belül észrevesz a punkbuster és ban jár érte! Nézzétek meg, hogy hány embert banolnak naponta(százakat) és havonta egyszer csoportosan is banolnak egy csomó csalót, olyankor egyszerre több ezret! Minden multihack progival meg lehet bukni egy hónapon belül!

Ezt nagyon könnyű ellenőrizni: ha nyilvánvaló cheater-el találkozol, akkor írjad fel a nevét, mondjuk egy papírra és egy-másfél hónap múlva nézzed meg a banlistát! Mindegyik ott lesz közöttük!!!! Én kipróbáltam, kb harminc csalót írtam fel és egy hónap múlva minegyik lapáton volt!

2015. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#datubber


Had tudjam már jobban, hogy mikor vettem a játékot... A hónap elején vettem a fizetésből, hülye nem vagyok.


Itt van a játékról a kép originben:

[link]


9.-én vettem, mikor megjött a fizetés, még két hete sincs. Vicces lenne, ha hónapok óta letiltottak volna. :/

2015. márc. 18. 08:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a Bf4 egyik bugjába futottál bele. Most jött ki nem rég egy "Winter Patch" névre keresztelt javítás, amire nagyon sokan panaszkodtak (ledobálta őket a szerver, kifagyott stb)
2015. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az jó.. :/ Akkor remélem javítják majd vagy valami. Azért köszi az infót.
2015. márc. 18. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

"Valószínű, hogy a Bf4 egyik bugjába futottál bele. "


Természetesen bug miatt a gv banol. "Multihackkel." No komment.

2015. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj a ggc-nek. Ugyan ez volt nálam és másnál, több "veterán" bf-est is bannoltak, ezt írták fórumokon is. Bár ez bf3 volt. De ugyan az.

Írtam nekik és kb 1 vagy 2 hét után fel is oldották.

2015. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ui.: Mikor kirakott a PB akkor nem ezt írta mint neked :/
2015. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!