Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan masoljak cd rol cd re?

Hogyan masoljak cd rol cd re?

Figyelt kérdés
Nero burning rom-al lehet irni cd-t? Valaki leirna hogyan kell cd rol cd re irni pl. Win7 telepitot?
2015. márc. 17. 21:49
 1/8 hypno ***** válasza:

Pl. Telepítőt pont nem szerencsés így írni. A win7-é fel sem fér egy CD-re.


Egyébként célszerű merevlemezre menteni a tartalmát és onnan kiírni.

A "röptében" másoláshoz két optikai meghajtó szükséges, és rizikós is.

2015. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hogy irjak ki win 7 cd-t?
2015. márc. 17. 22:08
 3/8 anonim ***** válasza:
win7 cd-t sehogy.. szerinted hogy tegyek bele egy rakodógépet az asztalfiókomba? win7-et esetleg pendrivera vagy dvd-re tudsz írni..
2015. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 donfetibo ***** válasza:

Ha Win 7 akarsz írni akkor 2 megoldás van:

1 az, hogy deamon ttolszal iso fájlt csinálsz a DVD-ről vagy arról Win 7-ről, nem írtad, hogy van! Ha meg az iso fájl akkor a nérónál a DVD opció és ott a Kép, Project másolása rá klikk és hozzáadás ott bemásolod a Win7 iso fájlt és írás!

Ha DVD-n van a win7 és van 2 dvd meghajtód akkor egyenest dvd-ről, dvd-re másolás, de úgy nem jó ha bemásolod a gépbe és utána a dvd-re, mert akkor nem fog bootolni #1 válaszoló!

2015. márc. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan opció, hogy lemezmásolás. Előbb beolvastatod a meglevő lemezt, aztán amikor kéri, beteszed az üreset. Írási sebességet állítsd alacsonyra, max 4X.
2015. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:
#4 Nem csak telepítőlemezből áll az élet. Az alapkérdésből meg nem derült ki, hogy a kérdezőt ez az egy dolog érdekli. :)
2015. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 donfetibo ***** válasza:
#5 válaszoló, használtad már a Nérót, mert ha igen akkor tudnád, hogy ha a telepítő DVD-t bemásolod a gépbe és aztán kiírod DVD-re akkor nem fog bootolni és igen van olyan opció, hogy lemezről-lemezre másolás és ahhoz 2 mechanika kell, ezen mi olyan furcsa nem értem, nekem azelőtt simán két DVD meghajtó volt a gépembe!
2015. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Használtam.

Bootolni fog.

Nem lemezről lemezre másolás, hanem Lemezmásolás.

Nem kell két optikai meghajtó.

A röptében másolásban semmi furcsa nincs.

Más nem volt, azt hiszem.

Mondjuk nekem a 8-as verziónál elegem lett a Nero-ból, de Lemezmásolás gondolom most is van benne.

2015. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!