Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondana valaki valamilyen jó...

Mondana valaki valamilyen jó photoshop programot? Többi lent

Figyelt kérdés

Ami fontos: ingyenes legyen

Lehetőleg ne túl bonyorult

Ha van lehet androidra való is

Egy fényképre szeretnék pár embert ráphotoshopolni, mondjuk mint egy strandkép és ott van sok ember és oda közéjük valakit :D



2015. márc. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Photoshop már maga egy program. Egy képszerkesztő program.
2015. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy "photoshop program" olyan nincs mert a photoshop az már eleve egy program.Ezt gondolom azért írtad így ,mert a mai világban egy olyan képen ahol látszik,hogy beillesztettek valakit,már mindenki azt mondja rá ,hogy photoshop-olt,holott azt se tudják legtöbben mi az.Tehát gondolom neked konkrétan erre a dologra kéne egy program.Ami neked szerintem megfelelne: GIMP .Ez egy szerintem nem túl bonyolult sokoldalú program,tehát gondolom majd máskor is hasznát veszed.Remélem segítettem!
2015. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:
Gimp et javaslom én is, sokoldalú program. Azzal viszont hogy; "Lehetőleg ne túl bonyorult" ezzel nem lehet egyetérteni. Nem a képszerkesztők bonyolultak, hanem maga a képszerkesztés kívánja el a hozzáértést! Nem ismered a rétegek kezelését, tulajdonságokat, kijelölési módszereket... akkor minden bonyolult lesz.
2015. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!