Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ma letöltöttem Originről a...

Ma letöltöttem Originről a Battlefield 4-et, mivel állítólag 168 órát játszatok ingyen. Miért írja ki, hogy letelt a játék időm, amikor csatlakoznék bármelyik szerverhez?

Figyelt kérdés

A játékaim közt, amikor rá viszem az egeret, azt írja, hogy "A játék idő nem kezdődött meg" "Legutóbbi játék alkalom 2015. március 18.", tehát a mai napon. rá kattintok a "játék"-ra, ekkor ugye előjön a battlelog, keresek egy szervert, persze direkt olyat ami látom, hogy nem DLC-s. csatlakoznék, alul írja is, hogy "joining server". ez után előugrik 2 ablak

1. Nem aktivlható a Battlefield 4, keressem meg a termék kulcsot és váltsam be.

2. "JÁTÉKDIŐ HIBA" rendszerünk észlelte, hogy ezen a gépen, ezzel a fiókkal már igénybe vetted a játék idő szolgáltatást blablabla...

abban is biztos vagyok, hogy nem lopták el az origin accountomat, mivel sehol semmi eredményt, vagy időt nem ír a battlelog/bf4 profilomhoz



#Origin #Electronic Arts #Battlefield 4 #"JÁTÉKDIŐ HIBA" #játékidő hiba
2015. márc. 18. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
a support nem disznek van.
2015. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!