Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÌTSÉG! Hogyan tovább?...

SEGÌTSÉG! Hogyan tovább? Tesóm gépén Windows 7 Home premium x64 van. Ùjra akartuk rakni, mert már eléggé be volt lassúlva.

Figyelt kérdés
Minden ment is rendben. Àtállítottam a Boot-ot, hogy DVD-röl induljon. El is jutottam a nyelvi partíció beállításig. Töröltem a meghajtót (csak egy van) le is formázta újat akarok létrehozni, de nem csinálja. Akkor úgy voltam vele, hogy elég az az egy is. Erre kiírja, hogy GPT partícióra nem lehet telepíteni. Olvastam, hogy átt kell állítani valahogy MBR-be, de nem vagyok akkora zseni sajnos! Hogyan tudnám viasszarakni a win 7-et ilyen esetben?!? A windows eredeti, seriakódja is megvan!

2015. márc. 20. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!