Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kubuntu 14. 04 LTS mennyire...

A Kubuntu 14. 04 LTS mennyire megbízható és stabil rendszer?

Figyelt kérdés

Ami leginkább érdekelne még az a gyorsasága , stabilitása driver támogatása , valamint , hogy mindig friss szoftverek legyenek rajta.

Ezeknek megfelel ?



2015. márc. 20. 19:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha gyorsaságra törekednék, akkor nem a KDE lenne az első, ami eszembe jut.
2015. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ez az Ubuntu kde-s verziója, hosszú távon támogatott (azt hiszem 2019-ig) és nagyon szép. Persze hogy mindíg friss szoftverek vannak rajta, ez mindegyik linuxra igaz.
2015. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
8 GB ram mellett csak gyors:')
2015. márc. 20. 21:59
 4/19 anonim ***** válasza:

"mindig friss szoftverek legyenek rajta"

Nem fognak minden egyes csomagot hetente frissíteni csak azért, hogy "friss" legyen. :))

Amúgy az alap rendszer az Ubuntu tárolóiból jön, arra meg odafigyelnek a támogatási idő alatt.

2015. márc. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam az összes ablakkezelőt, és nem tapasztaltam lényeges különbségeket a gyorsaságban. Azt hittem hogy az lxde (Lubuntu) hasítani fog, mivel kicsi a gépigénye- hát nem. Kb. ugyanaz, mint a Kubuntu. Valószínűleg a modern hardverek miatt ilyen kicsi a különbség (többmagos processzorok magas órajellel stb.).

Úgyhogy marad az a szempont, hogy melyik az ami tetszik, és a Kubuntu nem rossz választás.

2015. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tom Benko ***** válasza:
Eléggé.
2015. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kubuntu és Debian KDE között vacilálok:') Utóbbi gyorsabb , előbbi kezesebb
2015. márc. 21. 11:32
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Mint,vagy Xubuntu.Az egyik szép,a másik egyszerű.De ha rám hallgatsz,akkor Windows 7 és megoldódik a problémáid 99%-a.
2015. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mint azokat célozza meg akik teljesen kezdők , Cinnamon , Mate és Xfce verzió tűrhető , KDE-s verzió egy undorító bughalmaz.

Xubuntu egy kifforratlan rendszer , nem igazán szeretem/ajánlom.

W$ 7 meg a legalja , még netem sem volt telepítés után. Lomha , zárt és buta mint a döngölt föld. És felesleges is , mivel nincs szükségem fizetős szoftverekre , pláne nem operációs rendszernek csúfolt kémprogramokra (w$ 8, 10)

2015. márc. 21. 14:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha már KDE, azért ott van még az openSUSE, a Fedora és a Mageia is, egyik sem gyenge.
2015. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!