Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Kubuntu 14. 04 LTS mennyire...

A Kubuntu 14. 04 LTS mennyire megbízható és stabil rendszer?

Figyelt kérdés

Ami leginkább érdekelne még az a gyorsasága , stabilitása driver támogatása , valamint , hogy mindig friss szoftverek legyenek rajta.

Ezeknek megfelel ?



2015. márc. 20. 19:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Fedora ahogy látom a cloud-ot erőlteti , amit én soha nem használnék. Redhat se szimpatikus (sőt).

Opensuse jó , csak kicsit lomha.

2015. márc. 21. 15:15
 12/19 Tom Benko ***** válasza:
58%
Mi lenne, ha kipróbálnád az Arch-ot?
2015. márc. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá , viszont úgy tudom se deb se pedig rpm csomagokat nem lehet tenni rá (?)

Opera és Lightworks mindenképpen kellene:/

2015. márc. 22. 14:42
 14/19 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, csak kicsit nyűgösebb. Opera amúgy van, és az AUR-ból lightworks is.
2015. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem csak Opera 12 van (amivel már szinte semmi nem működik , mert 2013-ban leállították a fejlesztését) ?

[link]

Ez az OPera 28 , Linuxra csak deb fájl van:S AUR-ból így is menne ?

2015. márc. 23. 12:57
 16/19 Tom Benko ***** válasza:
2015. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az Arch-ot , nagyon sok újdonság nem ért , a Manjaro miatt sok minden ismerős volt előre. Viszont itt jó a KDE-s felület is , nem úgy mint az előbbinél szóval sanszos hogy lecserélem a Manjarot rá. Amúgy azt hiszem írtad is több helyen , hogy az Archot egyszer kell beállítani és utána jól megy az egész... csak mert az asztali gépre jó választásnak tűnik , notebookon viszont hagyom a Kubuntut , mert annak a gépnek pocsék a Linux támogatása:/
2015. ápr. 1. 12:48
 18/19 A kérdező kommentje:

" Ha már KDE, azért ott van még az openSUSE, a Fedora és a Mageia is, egyik sem gyenge. "


Mageian még rendszerfrissítés után is túl régi szoftverek voltak , de amúgy nem rossz. A Fedora egy bughalmaz volt KDE-vel..lassabban is indul el mint a többi. Akkor már inkább Cent OS.

OPensuse-al egyetértek , az tényleg elég jó.

Egyébként a Kubuntu LTS-t is akár belehetne tenni a legjobb kde-s disztrók közé , mert én speciel nem találkoztam rajta bugokkal , nemúgy mint a többi ubuntu variánson

2015. ápr. 1. 12:52
 19/19 Tom Benko ***** válasza:
A Manjaro tkp. egy olyan Arch, amit az XFCE-hez igazítottak. Az Arch-nak eredetileg talán a KDE volt a default felülete, de mára már az ilyenektől megszabadultak. Használd örömmel!
2015. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!