Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az asztali számítógépen, hogy ha nem vagyok gép előtt, akkor 10 perc után elsötétüljön a képernyő?

Figyelt kérdés

Angol nyelvű windowsom van, windows 7 ultimate.

Azt szeretném, hogy ha kimegyek, de a gépet nem kapcsolom ki, akkor 10 perc elteltével a képernyő elsötétüljön. Majd, ha visszajövök, akkor az egér megmozdításával ismét működjön.

Nem értek hozzá, teljesen laikus vagyok.



2015. márc. 21. 13:23
 1/3 A kérdező kommentje:
valamint úgy, hogy az ne zavarjon közbe, ha pl. töltök egy filmet hosszabb ideig
2015. márc. 21. 13:24
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Start --> Vezérlőpult --> Rendszer és biztonság --> Energiagazdálkodási lehetőségek --> Séma beállításainak módosítása


Képernyő kikapcsolása: 10 perc


és mented...


Persze be lehet állítani üres képernyőkímélőt is, akkor is fekete képernyőt kapsz. De úgy szerintem hülyeség, mert a monitor tovább eszi az áramot, és hamarabb elhasználódik.

2015. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Control Panel/System and Security/Power Options/Change plan settings/Turn off the display, itt beállítod a 10 percet és ok.
2015. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!