Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a Word-el?

Mi lehet a probléma a Word-el?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nem húzza alá piros kijelzővel a helyesírási hibákat, hiába állítottam be a beállítások között, hogy mutassa, meg neten is utána néztem, hogyan kell, de nem működik. Aztán, ha szeretnék egy új dokumentumot írni, azt írja folyton, hogy a lemez megtelt, és ha kitörlök egy nem szükséges fájlt, vagy dokumentumot, ami kb. 120 KB, akkor csak egy nagyon rövid ideig engedélyezi, hogy írhassak. És van egy fontos dokumentumom, az előbb nyitottam meg, de azt írja, hogy "utolsó megnyitásakor súlyos hibát okozott", én nem engedi megnyitni. Mi lehet a gond? És helyre lehet hozni? 15,5 MB a szabad terület a C lemezen

2015. márc. 22. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

töröld le

rakd újra

az a biztos

2015. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A word-et töröljem le?
2015. márc. 22. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagyis az officet
2015. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor minden dokumentum eltűnik...és nem tudom, hogyan kell visszainstallálni
2015. márc. 22. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tűnik el, csak nem tudod megnyitni mert ugye nincs fent office.


Újra felrakod már látja is és megnyithatod.

2015. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

15,5 MB üres hely egy C meghajtó esetében manapság iszonyatosan kevés. Csoda, hogy a Windows egyáltalán működik.

A 120 KB is jelentéktelen terület, gondolj csak bele, egyetlen jobb fotó manapság veri a 10 MB méretet.

Vagy nagyobb HDD kellene, vagy a tényleg felesleges dolgokat kell törölni, de itt nem MB-nyi, hanem GB-nyi méretekről van szó. Mekkora a gépedben lévő HDD?


Ettől függetlenül, ha amúgy rendesen működik a Word, akkor inkább valami beállítási gond lehet. Persze egy újratelepítés biztosan megoldaná, hiszen akkor az alapértelmezett beállítások lesznek, de egy hibátlan beállítás mégiscsak egszerűbb, mint az újratelepítés.

2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
15 megabájt gyakorlatilag azt jelenti, hogy egyáltalán nincs üres hely a merevlemezeden. Ennél többet is igényelhet bármikor valami apróbb adatmozgatás, például egy ideiglenes mentés. Azt titkolod ugyan, miféle rendszert kéne elképzelnünk, de szerintem a megnyugtató működéshez nem ártana egy-két tucat gigabájtot felszabadítanod. A hozzáértésed alapján nem vagyok benne biztos, hogy igazán áldozatos munkát fordítottál a gép karbantartására, lehet, hogy azzal (mondjuk az ideiglenes internetfájlok törlésével) tudnál némi helyet nyerni. Ha az Office egyéb szolgáltatásait nem használod, talán elég lenne Word helyett WordPadet vagy valami kisebb szövegszerkesztőt (AbleWord, AbiWord, Jarte) használnod.
2015. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!