Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Végzetes Hiba : A telepítés...

Végzetes Hiba : A telepítés folytatásához szükséges egyik összetevőt nem lehetett telepíteni mi a gond?

Figyelt kérdés
probaltam telepiteni de ezt adta ki xp sp3 foggalmam nincs mit tegyek elore koszonom a valaszokat :),:(
2015. márc. 23. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hibás a telepítő lemez, memória, HDD, ODD, valamelyik a 4 közül.
2015. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt irja memoria lapon belul..az mit jelent? lap Nem lenne jo? hu :@:@
2015. márc. 23. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez bármilyen hardverhiba, vagy -inkompatibilitás eredménye lehet.

Ha a komplett hibaüzenetet bemásolod (nem is értem, miért fordul még elő, hogy bárki a hibaüzenet megosztása helyett hieroglifákban próbálja elmagyarázni, milyen hibát lát), akkor talán lehet rajtad segíteni.


Megtennéd, hogy legközelebb a nem programozással kapcsolatos kérdésedet nem a "Programozás" témában teszed fel? Köszi.

2015. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megtenned, hogy ilyen vallaszt meg tartod magadnak
2015. márc. 23. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy ez a reakciód. Ha így állsz hozzá az emberekhez, válaszokhoz, problémamegoldáshoz, miközben az alapvető emberi logikának teljesen ellentmondó dolgokat cselekszel, akkor miért is várod azt, hogy bárki is segítsen rajtad?
2015. márc. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ki irtam egy kerdest de meg is mas fele irsz nem arrol irsz hogy hogy tudnam meg oldani. inkbabb kritizalod hogy hogy irtam ki. csak segitseget kerek nem oktatast
2015. márc. 24. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!