Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találja a program a...

Miért nem találja a program a telefonomat?

Figyelt kérdés
Rootolni szeretném a telefonomat(LG G2 Mini). A kingo root programot szeretném erre használni,de nem találja meg az eszközömet, pedig az USB Debugging be van pipálva,minden jó és mégse találja

#root #LG_G2_Mini
2015. márc. 23. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A v root apk lessz itt a megoldás.Ez egy egy kattintásos megoldás melyben sokan nem hisznek.Ez azért van mert minden készüléktipusra nincs egységes root,feltételezem hogy emiatt nem érzékeli a program a telefonod.A program japán de nem kell megiedni,letöltöd és a szomorú nevezük ugy avatár mellet lévő gombra kell nyomnod..

Ha vidám lesz az avatár készen vagy.

A melé telepúlő superuser már angol lesz,ami szerintem érthetőbb mint a japán betűk.DE TUDD HOGY MINDEN ROOT GARANCIAVESZTÉSEL JÁR,ÉS HIÁBA TŐRLÖD A TELEFONODROL HIBA ESETÉN A RENDSZERNAPLÓBAN MENTŐDNEK ROLA AZ ADATOK HOGY TE ROOT-OLTAD!

A lényeg hogy ha még ma megtalálom az apk-t és az eredeti oldalt ahonnan letöltöttem én is,linkelem.

De keresheted te is, a lényeg hogy egy vasmacska az iconja!Mikor telepíted anak kell.otlennie.

2015. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Megvan a kicsike.Az "Apk file download" szövegre meny,majd ird meg működnek e a root szükséges alkalmazások mint pl.:Screencast

Ha igen akkor sikerűlt.Aki nem hiszi el hogy ez.működik,és megmeri kockáztatni egy garanciás készüléken a telepítést,vagy bármely más készüléken az töltse le,majd irjon ide hogy mi a helyzet.

2015. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még pc-sem kell hozzá!!!!!!!
2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült.Pedig rengeteg appal próbálkoztam,pl framaroot,towelroot,kingroot.

Egyikse rootolja ki.Na meg a cp-s kingo root sem.Nem nagyon értek ehhez,de ennyire védve van a telóm?Vagy mi?

2015. márc. 24. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit későn válaszolok,de ne ijen appokal próbáld.Manuálisan. rootold
2015. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!