Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DivX-es DVD lejátszóra milyen...

DivX-es DVD lejátszóra milyen formátumba kell konvertálni, hogy biztosan jól játsza le?

Figyelt kérdés

Hogy ne akadjon, ne gyorsuljon be, és/vagy ne csússzon a kép a hangtól, de a kép, és hangminőség is jó legyen, és viszonylag kis helyet foglaljon.


Jelenleg Any Vido Converterrel konvertálok, és xvid-el, mintha kicsit csúszna a hang, mpeg4-nél pedig rosszul kezeli a színeket.

De ha tudtok még olyat, ami gyorsan konvertál, és vannak beállítási lehetőségek, írjatok, és/vagy linkeljetek!


2010. febr. 17. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az AVI-ból, mpeg-ből csinálj dvd formátumot!

Sok program tudja ezt, pl:

[link]

2010. febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A DVD formátum aztán nagyon kis helyet foglal. Köszönöm szépen, de a kérdésem az volt, hogy milyen formátumba konvertáljak AVI-ba, hogy jó legyen, lejátsza, és KIS HELYET FOGLALJON.


1részt, attól, hogy 1 filmet úgy konvertálok, hogy 1 lemezből 5 lemez lessz, a minősége már nem lessz jobb.

Másrészt hülye lennék 1 lemez helyett 5-öt elhasználni...

2010. febr. 17. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Próbáld a FormatFactory-t. De a kiinduló anyag milyen formátumú, miért kell konvertálnod? Az eredetin nem csúszott a hang?

Ez segíthet még *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
GoldWave -ra is volt utalás itt, ami segíthet. *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy az AVI-dat dvd formátumra írod át, nem feltétlen kell 1 filmhez 1 dvd. Nekem 3 avis film is felmegy 1 dvd-re dvd-ként, hiszen a minősége nem lesz jobb, csak a formátuma.
2010. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
WinAvi-t tudom ajánlani, nekem bevált régen sokat konvertálgattam vele.
2010. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ImTOO 3GP Video Converter az mindent convertál!
2010. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

11:05-nek

Pontosan, a minősége nem lessz jobb, csak több helyet foglal. Ezt nem nevezném jobb formátumnak.

És ha már DivX-es lejátszóm van, ki akarom használni..

Konkrétan van 1 avim, ami gépen jó, de a DVD lejátszón csúszik, ezt átkonvertáltam úgy, mint eddig a többit, és ugyanúgy csúszik. És talán 1 kicsit az eddigieknél is csúszik, de nem feltűnően.

Ezért akarom tudni, hogy milyen divxes formátumot kezel legjobban, és mivel tudok úgy konvertálni..

Esetleg 64 bites konvertálókat is ismertek? Azzal lehet, hogy gyorsabban dolgozna..

2010. febr. 18. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Firmware a lejátszódon frissíthető? Milyen fps-sel van ez a film, és a többi, amelyek nem csúsznak? KmPlayer-rel média információ. Talán kipróbálhatsz átkódolást más fps-re VirtualDub-bal, vagy xvid-re. De ez inkább találgatás...:(
2010. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!