Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszer...

Milyen operációs rendszer használsz? Win7, Win 8.1

Figyelt kérdés

- Mennyire vagy elégedett a jelenlegivel? Mi az amit szeretsz ,és mi az amit nem.

-Ha véglegesen megjelenik a Win 10 frissíteni fogsz rá ?


2015. márc. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

8.1

Elégedett vagyok vele, gyors, használható, még soha nem volt gondom a 2 év alatt vele. Amit nem szeretek benne, az az ami már a win7-be se tetszett, hogy alapértelmezetten meg akarja tőlem védeni magát. Persze ezek a funkciók kiiktathatók, csak baromságnak tartom rendszergazdai fiók esetén.


Majd meglátjuk milyen lesz a win10, meg attól is függ, hogy ingyenesen, jogtisztán megoldható lesz-e a felfrissítés. Addig még úgy variálják.

2015. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donfetibo ***** válasza:
Én Win 7 64bit Ultimatet használok és jobban meg vagyok elégedve mint a 32bites változattal, szerintem stabilabb meg jobb!
2015. márc. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg laptopon 8.1 32bit, asztalin meg 8.1 64bit.

Korábban használtam már ubuntut, win7-et, xp-t, 3.11-et meg dos-t is. Na meg kipróbáltam az android pc-s változatát, de azt csak unalomból. A win 8.1-el én teljesen meg vagyok elégedven, szépen sikerült, mert egészen gyors és stabil és az erőforrás szükségletei sem nagyok. Nemrégiben kipróbáltam a win10-et is, bár ez még csak béta, de egyenlőre tetszik. Stabil és gyors és persze a cortana is kellemes élményt okoz. Fel fogom tenni ha meglesz a végleges változat, de először csak VHD formájában.

Amit a frissítésről tudni kell: ha win7, 8, 8.1-ed van akkor tudsz rá frissíteni. Ha hivatalos, eredeti rendszered van akkor win10-ed is eredeti lesz. Viszont a microsoft bejelentést tett arról, hogy azok számára is elérhető lesz a win10 akik tört windowst használnak. Ezen először csodálkoztam, de kiderült, hogy bár megkapom a rendszert, de továbbra sem lesz eredeti. Szerintem jól teszi a microsoft mivel érthető, hogy azért mert te délután torrenteztél ők nem fognak neked adni egy drága licenszet, viszont ha kijön a win10 1-2 hét és lesz hozzá törés is, és inkább ők odaadják neked a hivatalos változatot, csak nem eredetibe, minthogy mindenféle gányolt, patchelt rendszerek kerüljenek feltelepítésre.

2015. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!