Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondtok működő mp3-to-midi...

Mondtok működő mp3-to-midi konvertáló programot?

Figyelt kérdés

Működő: kalóz vagy freeware

Karaoke-ra kellene!

3 napja keresem és nem találok!

a widi az nem jó nem úgy dolgozik ahogy kéne!

Csak egyszólamú!

Köszönöm szépen! :)



#program #konvertáló #WiDi #mp3 to midi #midi converter
2015. márc. 24. 14:33
 1/4 Tengor ***** válasza:

Te azt szeretnéd, hogy a kész paradicsomlevest (MP3) szétbontsd paradicsomra, vízre, cukorra, betűtésztára és sóra (midi sávok).

Nem fog menni az összekeverés nem visszafordítható folyamat.

Keresd meg a zenék midi verzióját (általában fenn van neten), vagy kotta alapján pöttyögd be a zenét egy midi szerkesztőbe.

2015. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy egyszólamú mp3 nem paradicsomleves.

Vannak félig-meddig működő alkalmazások, de én is csak guglizni tudnék.

2015. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:
Jah... nem derült ki, hogy mi az egyszólamú, azt gondoltam, hogy az említett program kimenete lesz egyszólamú.
2015. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De régen volt hisz én használtam!

Csak azóta lett 30000 dwd-m és nem hiszem hogy ebben az évtizedben megtalálnám azt a programot! :(


Avval a programmal az volt a gond hogy a speech-et is hangá convertálta! Mára már ki tudom küszöbölni!

De megvannak a karaoke programomban azok a midik amiket avval a progival csináltam még xp-én!

Úgy emlékszem hogy midi to mp3 converter volt a neve de nem tudom hogy ki gyártotta!

2015. márc. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!