Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítható el egy...

Hogyan távolítható el egy alkalmazás, ha nem található az eltávolítója?

Figyelt kérdés

Konkrétan a skype 6.18-as verziójáról van szó.

Már egy jó ideje nem tudom frissíteni, mert mindig azt a hibaüzenet kapom, hogy nem található a skype.msi windows installer telepítöcsomag.



2015. márc. 27. 00:38
1 2
 1/12 donfetibo ***** válasza:
Próbáld meg a Revo Uninstaller Pro programot, ez levesz mindent!!!
2015. márc. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom, bár ilyen uninstallerekkel már próbáltam, de az a baj, hogy még csak nem is látják a telepített alkalmazások között.
2015. márc. 27. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:
programfiles mappa abból töröld ki
2015. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már azt is próbáltam de nem vált be. Söt minden egyéb helyröl is, ahol még különbözö részei elöfordulhatnak.

De olyan hibaüzenetet is szokott adni, hogy valami "maxconnectionsperservers" vagy milyen kulcs nem nyitható meg a rendszerleíró adatbázisban.

2015. márc. 28. 01:35
 5/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg később de mindenünnen takarítsd ki
2015. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

na jó, de hogy?

Már lefuttattam a microsoftnak egy fix-it nevü javító, és eltávolító szoftverjét is, de nem tudta ez sem leszedni. Viszont valami olyan üzenetet adott a végén, hogy állítólag sérültek a rendszerleíró kulcsok.

Na ilyenkor mi a teendö? Hogy lehet a rendszerleíróból is végleg kitakarítani?

2015. márc. 28. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Win7-ben tudom. Startmenű, minden program, a keresőbe beírod: regedit. Ez a regisztrációs adatbázis. HKEY Current User Software, megkeresed. HKEY LOCAL MACHINE Software. Itt is. Jobb egérgomb: Törlés. De semmi máshoz ne nyúlj, mert lebénul a Windows!
2015. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megpróbálom. De a törlés nem fog mást is kitörölni?
2015. ápr. 6. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi mást. De ha nem mersz belenyúlni a Windows-ba, próbáld meg Ccleanerrel a törlését. Telepítsd és Eszközök, keresd meg a Skype-t és jobb egérgomb: törlés.
2015. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt még megpróbálom, csak az a baj, hogy a telepített alkalmazások között sem látszik.

Próbáltam a rendszerleìróban ezt a "sperservser" vagy milyen kulcsot megnyitni, amit mindig reklamál, hogy nem nyitható meg, de ott skype-ra vonatkozó bejegyzést nem találtam. Már az engedélyeket is beállítottam teljes hozzáférésüre, de továbbra is ugyanezt a hibaüzenetet adja. Ja és a hibakód: 1603

2015. ápr. 7. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!