Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami programot telepítettem,...

Valami programot telepítettem, és teleszórta a Google Chromet reklámokkal, semmit nem tudok megnyitni, a programot nem tudm kitörölni! SOS?

Figyelt kérdés

YTDownloader a neve.

Nagy nehezen vhogy kitöröltem a mappájában lévő összes dolgot, először próbáltam futtatni az uninstallerjét, de semmi.

Valahogy mégis sikerült kitörölnia fájlokat! Most az Operából írok, az vhogy msot magátból települt mikro elhatároztam hogy az összes programot kitörlöm amiről nemtudom, hogy micsoda!


most meg már vmi Doctor PC vagy PC doctor vagy miez.. ilyen is települt... full angol, és ááá úristen!!!! ez a vírust szét fogja csesznia gépem, mi a francot csináljak???? kezd fullre megbolundulni a gép!


2015. márc. 27. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:

ja, most már a Crossbrowse-t is felrakta... (???)

és ugyanazok az adataim benne vannak mint a crome-ba. és ezt sem tudom kitörölni.


most komolyan, mi a jó eget csináljak? :'D


ezta YTDownloadert már úgy néz ki kiirtottam, már a feladatkezelő sem mutatja hogy fut, mega Chrome szoftvertörlő is kitörölt egy gyanús szoftvert.


már csak ezt a Crossbrowset kéne kitörölni... mi a jó ég ez? szinte ugyanolyan a logója mint a Chromenak

2015. márc. 27. 17:26
 2/3 pinkpancser ***** válasza:

Google, harmadik találat:


[link]

2015. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 donfetibo ***** válasza:
Futtass a gépen Malware vagy Spyware Doctor vírtókat de sima Avastot vagy ilyesmit, a kettő közül valamelyiket!!!☺☻
2015. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!