Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud nekem mondani egy jól...

Love you baby 5 kérdése:

Ki tud nekem mondani egy jól bevált PhotoShopot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ki tud nekem mondani egy jól bevált PhotoShop - ot amit ingyen le lehet tölteni számítógépre? Nagyon sürgősen kéne. Előre is köszönöm. :)
2015. márc. 29. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb photoshop az a photoshop....bármilyen hihetetlen xD az képszerkesztő :)) gimp, vagy a photoshopot is letöltheted
2015. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Photoshop maga a program nem egy programtípus.


Teljes verziója nem ingyenes, de van próbaváltozata:

[link]


Ingyenes alternatívája például a teljesen ingyenes (és szabadon elérhető forráskódú) Gimp:

[link]


vagy az ugyancsak ingyenes Paint.NET:

[link]

2015. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A Photoshop nem gyűjtő-, hanem tulajdonnév. Te képszerkesztőt keresel.
2015. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
83%

Nem tudom elképzelni, minek ezredszer is Photoshopnak nevezni a képszerkesztőt. Ugyanezt a kérdést hetente háromszor felteszitek, és ugyanannyiszor megkapjátok, hogy értelmetlenség. Amikor beírtad a keresősorba a „photoshop ingyen” kulcsszavakat, biztosan találtál vagy ötven ilyen kérdést. Még mindig nem hiszed el, vagy mi? Vagy reménykedel, hogy ez már annyiszor volt marhaság, hátha most véletlenül nem lesz az? Nézz már utána, hogy az eddigi kérdésekre mi mindent ajánlottunk, és ha az kevés, majd keresünk még.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=photoshop+in..

2015. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát a képszerkesztőket, mint a számítógépes alkalmazások egyik kategóriáját te Photoshopnak nevezed?

Nem csoda, hogy elsőre nem értettem, hogy mi a fenét akarsz!

Ez kb. olyan, mint ha én az összes gépjárművet Ferrarinak nevezném, a Trabanttól kezdve a Lamborghinin keresztül a Credo buszokig mindent.

Miért nem lehet nevén nevezni a gyereket? Attól nem lesz menőbb a kérdés, ha Photoshopnak nevezed azt, ami nem is Photoshop.


ON: ingyenes képszerkesztők közül a legjobb a Gimp. Ugyan nem egy Photoshop, tehát azért még nem körözi le a professzionális kereskedelmi termékeket, na de nem is kerül több, mint százezer forintba. Továbbá arra, amire a legtöbb felhasználó használná, bőségesen elég. Persze, a használatát meg kell tanulni, ez azért nem egy Paint, amin még a kis óvodás is készség szinten eligazodik.

2015. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

„ingyenes képszerkesztők közül a legjobb a Gimp”


Ez igaz, ettől függetlenül bőven van még használható. Dafke nem linkelem be az ezzel foglalkozó oldalamat, mert már annyiszor megtettem, hogy nem tudsz nem belebotlani a képszerkesztős kérdésekben, de itt is van néhány hivatkozás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

2015. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. nem azért nevezem PhotoShop - nak mert az "menő"

2. nem tudtam hogy azt képszerkesztőnek kell hívni

3. nem az én gondom hogy ezt a kérdést már más is feltette, mert ez nem én vagyok hanem MÁS.

4. aki csak negatívan tud válaszolni az inkább ne válaszoljon, csak görgessen tovább, nem sértődöm meg

5. köszönöm azoknak akik ajánlottak párat :)

2015. ápr. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!