Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas 12-ben hogyan...

A Sony Vegas 12-ben hogyan oldhatnám meg az alábbi problémát?

Figyelt kérdés

Összevágtam egy videót, aminek minden jelenetét filmekből vágtam ki.

Azonban mielőtt a videó elkészülhetett volna, sor került egy PC fejlesztésre illetve formázásra.

Miután a gépre ismét felraktam a Vegast, és elindítottam a félkész videót, kellemetlen meglepetésként ért, hogy a bevágott jelenetek nem látszódnak a videóban és csak egy "(Media offline)" felirat díszeleg a sávjukon.


A hangom amit felvettem és hozzáraktam, valamint a képek amiket belevágtam, normálisan működnek.


A gépen fen vannak azok a filmek amikből kivágtam a jeleneteket, így újra bele tudnám vagdosni a videóba és a hangomhoz illeszteni, ám ez nagyon időigényes lenne.


Hogy lehetne ezt megoldani?



2015. márc. 29. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor megnyitod a programot és nincsenek meg a fájlok, akkor kidob egy ablakot amiben több lehetőség közzül választhatsz. Az első, hogy hagyod hogy a Vegas keresse meg a fájlokat, csak jelöld ki neki a meghajtót, a második amikor Te mutatod meg neki a mappákat ahol a fájlok találhatóak, ilyenkor megkérdezi, hogy a többit is ebben találja meg?...stb
2015. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a segítséget!
2015. márc. 29. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen...:)
2015. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!