Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet kéthangsávos mkv-ból kéthanhsávos . Avi-t készíteni? (lehetőleg egy kattintással)

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 08:37
1 2
 1/13 csacsi2 ***** válasza:

Any video converter konvertál neked hangot, videot... videofájlokból ha kell. Beállítható a kimeneti formátum.

[link]


[link]

2015. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Az avi fájlokra nem jellemző, hogy az egy video és egy audio sávon kívül bármit is tartalmazna. Pont ezért találták ki az .mkv-ét, amibe több audio és feliratfájlt is tehetsz.
2015. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van két hangsávos avi is. pl VirtualDub-nál, ha megnézed, találsz olyant, hogy "source audio" ill. "audio from other file". De volt is egy filmem, ami két hangsávos volt. (eng-hun)

Egyébként nem jellemző valóban.

2015. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok béne, de nekem mindig elveszik az egyik sáv. Viszont a dvd-lejátszó mkv-t nem és csak avit játszik le. De a kéthangsávnak mindenképpen meg kell maradnia
2015. márc. 30. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van kicsi mkv-d töltsd fel valahova, tedd ide a linkjét, ránézek, hogyan oldható meg. Vagy mkv-ből ki is vághatsz kisebb darabot, azt töltsd fel inkább>>> mkv vágása.

Gondolom jó nagy fájl.

2015. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább készíts belőle DVD-ét, az a tuti.
2015. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, ne darabolj, találtam egy sample-t 2 hangsávval, ránézek. Majd jelzem...

Dvd video is jó ötlet, mert az avi-nál is max 720 a szélesség, a dvd-video is 720. Ott tuti ott lesz a két hangsáv, csak egy dvd lemez komplett kell egy konvertálás után, míg avi-nál esetleg több is elfér.

2015. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Xmediarecode két hangsávos xvidet csinált. :)

Kicsit állítgatni kell a hangnál.

2015. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zebra Video Converter [link]

Ingyenes és full.

Igaz, MKV-t nem konvertáltam, de látom, hogy van benne ilyen lehetőség. Na persze, nem egy kattintással, hanem hárommal...

2015. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!