Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Video vágó program, megadott...

Video vágó program, megadott idő vágására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan programot amivel egy videóból (avi) ki tudnék vágni részleteket?

Például:

43 perces a videó, én szeretném kivágni belőle a 14p58mp-től a 15p38mp-ig és a 16p32mp-től a 17p23mp-ig terjedő részeket.

Melyik programmal tudnám megcsinálni?



2015. márc. 31. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

google->video edit a találati listák közül, szinte bármelyikkel.

Esetleg nem csináljuk meg helyetted, ha már arra is lusta vagy hogy rákeress?

-De mondok egyet: Sony Vegas

2015. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon kedves és szívből jövő segítséged!

Lehet hihetetlenül hangzik, de már próbáltam egy-két programmal, nem sikerült ezért gondoltam -én hülye, lusta- hogy segítséget kérek, hátha van rá egy jó progi amit tudtok ajánlani és ne kelljen letöltenem 78 különfélét.

A problémám az volt, hogy az eddigi progikban csak az "elejét" és a "végét" lehetett megadni. Nem azt, hogy mely részeket szeretném kivágni a videóból.

A Movie Makerban is vagy az elejéről kezdtem el húzni, vagy a végéről, olyat, hogy az eleje és a vége között jelöljek ki részt nem volt lehetőségem (vagy csak én vagyok túl béna..)

Nézzétek el, nem vagyok hozzáértő, profi, ezért is kértem segítséget.

2015. márc. 31. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Én sem vagyok profi ebben a témában de amiket használtam eddig abban mindben volt "rész" kijelölés, még a nero-ban is, egyébként amit Én favorizálok az a Sony Vegas.

2015. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boilsoft.Video.Splitter.7.02.2 ezzel darabolsz.

Boilsoft.Video.Joiner.7.02.2 ezzel összefűzöd a megvágott darabokat...

Ez a megoldás azért jó mert nem kell újra konvertálni a videót, eredeti formátumban fűzheted össze a kivágott videóidat.......

2015. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár ingyenes - a teljesség igénye nélkül:

* Virtualdub: [link] - segítség hozzá: [link]

* Avidemux: [link] - hozzá segítség: [link] illetve: [link]

* Windows Movie Maker: [link]

* Lightworks: [link]

* Blender (oké, az 3D modellező program, de van benne videoszerkesztő is): [link]

2015. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!