Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tuđnä valaki mondani/linkelni...

Tuđnä valaki mondani/linkelni olyan folyamatábra rajzoló programot, ami feltelepítve 70 MB-nál nem nagyobb?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 11:09
 1/4 Tengor ***** válasza:
[link] Nem tudom mennyi telepítve.
2015. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jájjj! Ezt már vagy 1 éve ismerem.

90 MB, és még forgatni, még tükrözni se lehet benne mindent.


Halál komoly! Külön Java-s plug-in kell hozzá, hogy tudja az objektumok többségét 90% fokonként forgatni.


És akkor meg milyen alapon eszik fel annyit?!

Hülye egy program ez.

Már próbáltam. Aki nem hiszi, szintúgy próbálja csak ki! (de akkor TÉNYLEG próbálja ki, ne csak 2 kattintásra töltse le)

2015. ápr. 2. 19:43
 3/4 Tengor ***** válasza:
Használtam, nekem amire kellett jó volt. De mi ez a 70 MB-os határ?
2015. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyetemi WebDisk tárhelyemre szeretném feltenni.

Vagyis már feltettem, mert találtam. Emiatt az a 70 MB is már csak 40 körül van.


Szóval arra kell, hogy amikor órán ilyen feladat van, vagy ép a könyvtárban csinálok egy házi dolgozatot, akkor tudjak ilyen programot is használni bármely egyetemi gépen. A WebDisk az felhasználónként állandó, ellenben minden más a végletekig előre konfigurált és módosíthatatlan, így ami helyen tudok mozogni, az az a 400 MB, amit WebDisk-ként kiosztottak.


És abból a 400 MB-ból már nem sok minden maradt. Nagy részét elvitte a Dev-C++, pár lementett szakdoga, meg azok az egyéb programok, amik nélkül kb. már semelyik gépen se tudok meglenni normálisan. (pl. HxD-Editor, Resource Hacker, 7-Zip, QBasic, stb-stb.)

2015. ápr. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!