Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ILYEN progit ajánlani?...

Tudtok ILYEN progit ajánlani? /zene készítésre/

Figyelt kérdés
Olyan programot vagy online oldalt keresek, ahol lehet random jellegű zenét generálni többféle stílusból, pl techno, rock, classic. Lehetőleg copyright free-t. Neten találtam 1-2 ilyen oldalt online, de elég gagyi a minőség, és unalmas a zene, bár 1 kattintással lehet generálni egy 3 perces ingyen zenét ami teljesen egyedi. Van ilyen program/oldal?

2015. ápr. 2. 22:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kell ami RANDOM generál, tehát nem én készítem el, hanem véletlenszerűen választja ki a hangeffekteket, a hangmagasságot, és a váltakozó algorutmusokat a zenébe amit aztán elkészít. Egyébként van FL studiom, de nem szeretem :D
2015. ápr. 2. 22:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Hümm értem :D azért nem kellett volna rögtön jelenteni XD
2015. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár szabadon felhasználható zenéket tartalmazó oldal:

* [link] - de ha jobban szétnézel a SoundCloudon (mondjuk ha így keresel: [link] ) találhatsz más szerzői-jog mentes művet is (maximum megkérded a szerzőket)


* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

de itt sorolnak fel még ilyen gyűjtőoldalakat: [link]


De csinálhatsz is - ehhez legálisan ingyenesen elérhető eszközök:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2015. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"RANDOM generál, tehát nem én készítem el, hanem véletlenszerűen választja ki a hangeffekteket, a hangmagasságot, és a váltakozó algorutmusokat a zenébe"

Próbáld ki az algoritmikus zene-generálást - itt a zenét egy adott algoritmus - amelyet te írsz - generálja bizonyos bemenő jelek alapján.


Az előbbi hozzászólásomban szereplő két utolsó program pont erről szól. Vagy keress rá a bytebeat-re - ott egy sornyi kód "komponál". ;)

2015. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-es, bocs, eltűnt egy hozzászólás. Am köszi az ingyenzenés oldalt!
2015. ápr. 3. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!