Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-n hogyan tudnám az Ashampoo...

Q8247 kérdése:

XP-n hogyan tudnám az Ashampoo Burning Studiót kipróbálni, ha nincs internetem?

Figyelt kérdés
A programot pendrive-ra letöltöttem egy ismerősömnél, arról a sáját gépemre feltelepítettem kipróbálásra, de a 10 napos próbaidő is csak a CD irást engedi, a DVD irást nem, pedig éppen ezt akarom kipróbálni.

2015. ápr. 3. 10:00
 1/7 Tengor ***** válasza:

[link] Nekem ez nem tűnik demonak és DVD-t is tud írni a leírás szerint.

Egyébként bátran ajánlom az ImgBurn nevű progit. Nem csicsás, de lemezt írni tökéletes.

2015. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van Free változata, ami tökéletes.

AhampooFree szoftverbázison, a legjobb kezdőknek ez a program.

2015. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most néztem Tengor linkjét...szóval, használd azt! :)
2015. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Több DVD iró programot megpróbáltam telepíteni, az Ashampoo Burning Studio FREE és az

IMG Burn-t is, de mindegyik csak a CD irást engedi kipróbálásra. Hangsúlyozom, hogy nincs

internetem, csak egy másik gépről tudom lemezen vagy pendrive-on átvinni a programot.

Azért köszönöm a gyors válaszokat. Engem leginkább az Ashmpoo valamelyik magyar nyelvü változata érdekel.

2015. ápr. 3. 10:44
 5/7 Tengor ***** válasza:
85%
Akkor neked csak CD íród van.
2015. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Engem leginkább az Ashmpoo valamelyik magyar nyelvü változata érdekel." ...eddig mindketten azt ajánlottuk...
2015. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kicseréltem a DVD irót. Ez után, minden tökéletesen müködik.

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget.

2015. ápr. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!