Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a torrentes Omsi2 nem...

Ha a torrentes Omsi2 nem működött, mennyiben fog működni az eredeti Omsi2?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


A minap, letöltöttem kétféle Omsi 2 torrentet, viszont mindegyik legvégül egy hibát dobott fel, így nem tudtam már vele játszani. Az egyik letöltés, el sem indult míg a másik, egyszer elindult, ám miután bezártam, utána már természetesen az is hibával indult. A hiba neve: "ungültige Gleitkommaoperation". Sajnos, nem tudok németül, ugyanis angolos voltam, míg gimnáziumi éveimet be nem fejeztem. Néhány fórumon láttam, hogy csomóan írták azoknak, kiknek ugyanaz a hiba jött fel mint nekem, hogy: Törölje le a steam-et + az Omsi 2-őt, szedje le a CClaener-t és azzal törölje végleg a játékot, aztán telepítse a steam-et és a játékot is újra, ám, ez sem segített neki. A megoldás az volt, hogy az AMD driverét vissza kellett frissítenie 14.4-re, így már működött neki. Engem viszont érdekelne, hogy kijött e már erre patch, ami orvosolja ezt a hibát, ugyanis nem tartom normálisnak a VGA vissza patch-elését. Alapvetően, mivel nem csak Omsi-val szeretnék játszani, így nem tartom "fernek" ezt a megoldást a nagy grafikai teljesítményt igénylő játékok szempontjából.


Így hát, szeretném megkérdezni azoktól, akik eredeti Omsi 2-vel rendelkeznek, hogy már fixálták ezt, vagy még nem...


Rendszerem:


OS: Windows 7 Ultimate 64-bit

CPU:: Intel Core i7 3960x Extreme

RAM: 16GB G.Skill RipjawsZ 2133Mhz CL11

VGA: ASUS Radeon R9 290X DirectCU II OC Edition

Alaplap: ASUS Rampage IV Extreme


Nem gondolom, hogy hardware probléma lenne a ludas. Szerintem, gond nélkül kéne vinnie a játékot.


(A vulgáris, sértő kommenteket mellőzzük, ha kérhetem!)



2015. ápr. 4. 03:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki kérdezné, a logfile.txt-ben nincs semmi csak annyi, hogy: Starting...
2015. ápr. 4. 03:39
 2/5 A kérdező kommentje:
14.9-es verziójú AMD Driverrel, egyáltalán nem kompatibilis az OMSI2. Kiváncsi leszek, az új driverrel már kompatibilis lesz e... Vissza updatelni nem fogom, az biztos.
2015. ápr. 4. 04:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel, nincs meg az eredeti, ezért a torrentessel fogom kipróbálni. Ha nem megy, akkor egyértelműen vissza kell patchelnem a játékot. Viszont nem fogom, azaz nem veszem meg. Ennyi. Nem fogom a többi játékomat 1 játék kedvéért "tönkre tenni". Mivel, az indulásokhoz szükséges a legújabb driver patch.
2015. ápr. 4. 04:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Elírtam. Mármint, nem a játékot vissza patchelni, hanem magát a drivert.
2015. ápr. 4. 04:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Már működik hibátlanul. :)
2015. ápr. 4. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!