Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Audacitynél melyik funkcióv...

Az Audacitynél melyik funkcióval tudok egy hangfelvételből részleteket kisípolni és eltorzítani a hangot bizonyos részeken?

Figyelt kérdés

A torzítás már egyszer pedig sikerült, csak az nem megy, hogy ne az egészre vonatkozzon, hanem kijelölt részekre csak. A másik gondom, tehát h X részek ne is legyenek hallhatók (kisípolás vagy akármilyen effekt, bármi ...), ezt meg nem találom egyáltalán.


Valaki segítene? köszi



2015. ápr. 5. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kis részt jelölsz ki, akkor minden módosítás csak arra lesz érvényes.

Torzítás: Effektek---Hangmagassásg v. vagy tempó, stb.

kisípolás. kijelölöd az adott részt. és lenémítod. Letöltesz egy "beep" hangot, és az adott rész alá illeszted !

[link]

2015. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Készíts sípoló hangot-Generálás- hanggenerátor ablakban frekvenciának adj 1000-et és tetszőleges időt(én 10mp-t szoktam)

Nyisd meg a szerkeszteni kívánt felvételt jelöld ki a kisípolni kivánt részt csökkentsd a hangerejét.Ha ezzel kész vagy simán dobd bele az audacitybe a sípoló hangot,külön sávban a felvétel elejére kerül,húzd a lehalkított hely alá és ha szükséged van rá többször másolás beillesztéssel vagy a fenti módon megismételhető.A sok sáv ne zavarjon mert mentéskor egyesíti.Ha nem akarsz ennyit babrálni akkor simán jelöld ki a megfelelő részt és az effektekben válaszd az invertálást és máris értelmetlen lesz visszafelé a káromkodás ha esetleg még tovább akarsz szerkeszteni hangmagasság állítással tudod torzítani a hangot.

Egy javaslat-legegyszerűbb kijelölni és kivágni.

2015. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

OK KÖSZI, PRÓBÁLKOZOK, igen, a kivágást akartam én is, csak mégis maradnia kell vmi nyomnak, hogy ott volt valami, ezért jobb a sípolás.

nem kis feladat ez nekem, de megpróbálom ....

2015. ápr. 6. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!