Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a gépnek...

Mi lehet a baja a gépnek (processzorhasználat)?

Figyelt kérdés
Két oprendszer van gépen, a Windows 7-et használom, az XP-t használom ha játszom (League of Legends). Nos, Advanced Systemcare-el frissítettem a Hálozati adaptert, de utána nem volt netem. Rendszervisszaállítással helyrehoztam, viszont most jöttek a gondok. Elején a youtube videó lejátszásánál 100% processzorhasználatot írt (Régi AMD Athlon 2 magos 2.1 gHz), de ha megállítottam a videót, akkor leesett 5%-ra. Játszani még tudtam tegnap, este nyolctól hajnal háromig játszottam, egész végig 70-80% volt a procihasználat. Ma jött a feketeleves. Játék közben 100% procihasználat alatt volt a gépem (kivéve ha letettem a tálcára a játékot), játékon belül 15 fps-em volt. Nem tudom mi lehet a gond, lehet hogy a rendszervisszaállítás tedd be a gépnek, de alapból nem kéne ilyet csinálnia.

2015. ápr. 5. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne használj ilyen xarokat.Nézzd meg jó -e a hűtése.Nézzd meg a hőfokot(speccy,amd64...) és a feladatkezelöben hogy mi terheli le!
2015. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd a GPU-t kell pasztázni, a procinak jó a hőfoka. A játék terheli mikor meg van nyitva (nincs letéve tálcára), meg a google chrome, mikot megy a videó. Nem rég lett telepítve a winXP, szóval nem nagyon van rajta program.
2015. ápr. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!