Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történne, ha felraknám és...

Mi történne, ha felraknám és megpróbálnám elindítani ezeket a játékokat ezeken a gépen, konfigon? Már csak puszta kiváncsiságból is

Figyelt kérdés

Amd athlon 64 3000+ 1.8 Ghz

processzor

Nvidia GeForce 6600

videókártya

1 GB

Ram



2015. ápr. 6. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld ki! Mi baj történhet? Legfeljebb nem indulnak el, vagy nem futnak megfelelően.
2015. ápr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
GTA 4-re minimális esély van elinduljon.(alacson textura,kis felbontás)GTA 5 az semmikép sem.
2015. ápr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok... Talán még nem késő szólnom, de a próbát nem úgy értettem, hogy drága pénzért megveszed őket, mert akkor könnyen lehet, hogy várhatsz a következő gépvásárlásig. :-)
2015. ápr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függőn, hogy van megírva a progi, többminden történhet.

- Kikönyököl a memóriából, és az op.rendszer lelövi,

- befagy a futás, és kézzel kell kilőni,

- indulásnál ellenőriz, és eleve el sem indul,

stb.


Én még nagyon régen a SimCity 4-et akartam indítani az akkori szerény gépemen, és elindult, de az első logo képbe belefagyott, csak pörgött szegény proci, de ennél tovább nem jutott. :))

2015. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!