Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul semmivel a prince...

Nem indul semmivel a prince of persia, nem tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

sziasztok nekem lenne 1 olyan gondom hogy letöltöttem torrentel 1 játékot(prince of persia two thrones) csak 1 darab fájlt töltött le aminek a neve:mir popt2t.mdf(mdf fájl) és meg akartam nyitni daemon tools-al de amikor be mount-oltam nem csinált vele semmit próbálgttam töbször is de semmi.majd később letöltöttem az isobuster-t de az meg ezt írja:mountolás alatt csak egy session/track szerkezet található.nem található fájlrendszer,fájl,mappa feltételezet(elvesztett fájlokat keres,

futtassa a beállítást:elveszett fájlok és mappák keresése


és amikor ezt futtatom talál egy pár file-t de nem tudom azokat megnyitni.aztán kipróbáltam az alcohol 120-at az se nagyon akar csinálni vele semmit ha valaki megnudná ezt mondani vagy másik programot ajánlani az nagyon megköszönném mert már régóta hajkurászom ezt a játékot... olvastam hogy ezek az mdf fájlok mellé kell egy mds is de csk ezt az egy mdf-töltötte le


2010. febr. 18. 22:33
 1/1 compactegon ***** válasza:

Szia!

Használj daemon tools-t, és ne az mdf-et akard nyitogatni mert nem fog menni, hanem az mds-file-t, aminek mellette kell lennie. Azzal menni fog.

2010. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!