Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kérdésem hogy Linuxra van-e...

Krekk Bence kérdése:

A kérdésem hogy Linuxra van-e TeamSpeak3?

Figyelt kérdés
Na szóval bővebben: találtam is teamspeak 3-at de nem indul el a telepítő:/..

2015. ápr. 6. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Linuxra van-e TeamSpeak3?"

Igen van - kliensek:

* 64 bites: [link]

* 32 bites: [link]


szerverek:

* 64 bites: [link]

* 32 bites: [link]


"találtam is teamspeak 3-at de nem indul el a telepítő"

Milyen Linuxod van (Milyen disztribúció, milyen verzió, 64 vagy 32 bites?)? Mit (kliens? szerver? verziója?), honnan töltöttél le, mit csináltál vele, mit - milyen hibaüzenetet - írt ki?

2015. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32bites , Ubuntu 14.04 LTS , "The file could not be opened" Ezt dobja ki amikor elindítom.
2015. ápr. 7. 01:04
 4/7 A kérdező kommentje:
A teamspeak.com oldalról töltöttem , de amit te adtál linket az is ezt csinálja:/
2015. ápr. 7. 01:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez - mármint a Teamspeak - kliens vagy szerverváltozat?

Hány bites?

2015. ápr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Z0lcsi ***** válasza:

Kicsit másképp kell telepíteni.

Tegyük fel, hogy a letöltések mappába van nálad amit letöltöttél kliens.

Nyitsz egy terminált, és a megfelelő jogosultsággal (su) a következő módon tudod telepíteni a programot:

sh /home/felhasználóneved/Letöltések/TeamSpeak3_client_valami.run

Ennyi. Pontosan oda fogja telepíteni a ts-t, ahol a terminálban vagy - alapértelmezetten /home/felhasználóneved mappába ugye. Tehát ha te máshova szeretnéd, akkor előtte: cd /oda/ahova/szeretnéd.

A telepítést követően lesz egy teamspeak nevű mappád amin belül a teamspeak_valami_runscript-tel tudod futtatni.

.

Ha nincs kedved mindig kattintgatni, hogy eljuss idáig megnyitás előtt, javaslom, hogy hozz neki létre egy szimbolikus linket ("parancsikont") az asztalra:

ln -s /home/felhasználóneved/TeamSpeak3/teamspeak_valami_runscript /home/felhasználóneved/Asztal/ts3 (ahonnan szeretnéd szóköz ahová szeretnéd és amilyen néven)

.

Remélem érthető voltam, és sikerül megcsinálnod:)

2015. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ubuntun ts3 telepítése videón,magyarázattal : https://www.youtube.com/watch?v=0E4fjYGmRwI
2015. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!