Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akadt 1 olyan problémám hogy...

Akadt 1 olyan problémám hogy Keyloggert töltöttem le a netröl többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval,a lényeg hogy 1 játékoz hackot kerestem tök8 a lényeg h le töltöttem WINRARING meg nyitottam de meg néztem Youtube-on a kommenteket és azt írták hogy ebben keylogger van szóval hogy lehet-e hogy valami baj gépben (vagyis meg tudnek-e szerezni akármilyen adatot a gépből) már a progit is le töröltem FONTOS kérem írjatok :) előre is köszönöm a válaszokat (LEHET NEM JÓ HELYRE ÍRTAM EZT) SAJNÁLOM!

2015. ápr. 7. 02:07
 1/2 tabaki ***** válasza:

Ha tényleg volt benne, akkor nyilván meg tudják szerezni vele, hogy mit gépelsz be, hiszen erre való. Az meg valószínűleg nagyon mindegy, hogy a hordozóprogramot törölted-e utólag, mert a telepített keyloggernek már érthetően nem sok köze lehet hozzá. Mi értelme lenne egy olyan kémprogramnak, amelyik csak azt figyeli, hogy egy bizonyos játékban mit irkálsz, egyébként meg nyugovóra tér?

Őszintén szólva, fogalmam sincs, mi a teendő, gondolom, alaposan végig kéne vizsgáltatnod a gépedet, de nem tudom, az ilyesmit megtalálja-e a Malwarebytes vagy valami, esetleg kiderült-e, hogy melyik keyloggerről van szó, hogy célzottan meg lehessen keresni. Remélhetőleg hozzászól olyan is, akinek tapasztalata is van.

2015. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meg néztem esettel avastal is nem talált semmi vírust amit talált meg le töröltem röktön
2015. ápr. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!