Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom elmenteni a...

Miért nem tudom elmenteni a word dokumentumot, mikor előtte el tudtam?

Figyelt kérdés
Wordben szoktam írni naplót. Máskor sikerül elmenteni az újonnan beírtakat, most nem. Becsuknám a dokumentumot, megkérdezi, mentse-e. Mentse. Megtörtént, de nem lépett ki. megint becsukatnám, megkérdezi, mentse-e... Na mondom, nem mentette? Hát nem. Kiderült mikor másodszorra mentés nélkül kértem. Persze a beírtakat vágólapra tettem, és újra kisérleteztem,másnéven mentettem. Nyitnám meg a más nevű file-t, hát nem létezik, azt írja a rendszer! Még egy más néven mentés, hátha én voltam a béna, denem. Mivel én kezelem a dokumentumot, másnem is fér hozzá, nem lett átálítva "csak olvasásra"- különben is lehetett bele írni,csak menteni nem. Szóval mi van ilyenkor?Rányomtam valamire? Vagy lehet az a gond, hogy tegnap telepítettem egy Super AntiSpy-t, ami bajt okozott? Köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 7. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!