Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hozza be a biost állandóan?

Miért hozza be a biost állandóan?

Figyelt kérdés

Vettem egy új tápot a neve approx 500psb01, de amikor beszereltem állandóan CSAK a biost hozza be.

Tehát hiába inditom ujra a gépet akkor is csak azt hozza be.. az új táp lehet az oka?



2015. ápr. 8. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy a biosban látod-e a merevlemezed/ssd-t
2015. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagy hiba volt approx tápot venned. Egy olcsó silány kínai vacak, legalább is a belseje, max a külső burkolata ér valamit. Nekem is ilyen volt egy darabig (ideiglenes megoldás) és nagyon instabil volt, mikor kiment, akkor majdnem vitte magával a gépet, holott az sokkal többet ért, mint ez az 5 ezer forintos táp. Ha tudod, vidd vissza, vagy cseréld le, mert az lesz a ludas.
2015. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pcland-ban vettem, ilyenkor érvényes a 3napos vissza váltás?
2015. ápr. 8. 17:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mivel nem vásároltam még náluk, főleg azért is, mert elég drágák ott az árak a silány minőséghez képest és kicsit gyanúsak is.
2015. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem :/ amit kaptam garancia lapon nincs rajta hogy vissza váltható e, viszont ha mondok egy olyat hogy haza vágta az alaplapomat es h nem indult tőle a gép az segíthet rajtam? :/
2015. ápr. 8. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát... Ha ott rádugják egy lapra és nem vágja haza, illetve azt mondják, hogy hozd be a sajátod, amit hazavágott, akkor probléma lehet belőle.
2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, viszont most kezdtem parázni mert egyik tappal se indul a gép.

A ventik egy fél pillanatra felporognek de semmi.

2015. ápr. 8. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem hinném, hogy ilyen hamar kivitte volna a lapot.

Mi történt pontosan? Eleve az approx-al nem indult és úgy próbáltál másikat? Érintkezések és csatlakozók rendben? Próbáld meg szétszedni és újra összerakni az egészet, valamint csinálhatsz egy CMOS clear-t is, bár nem hiszem, hogy sokat segítene.

2015. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerintem a vga kártyát küldte el.... mert hát vga kártyával nem megy anélkül meg megy, vagy ez lehet az is hogy nemtudja kihajtani?(ezt nemhiszem mert nem egy nagy kártya:asus gf gtx650ti 1gb gddr5 128bit)
2015. ápr. 8. 21:08
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Egy kép a videokártyárol amit durcsáltam rajta az ez.. ez okozhatta at hogy nem indul a gép?

2015. ápr. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!