Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hozza be a biost állandóan?

Miért hozza be a biost állandóan?

Figyelt kérdés

Vettem egy új tápot a neve approx 500psb01, de amikor beszereltem állandóan CSAK a biost hozza be.

Tehát hiába inditom ujra a gépet akkor is csak azt hozza be.. az új táp lehet az oka?



2015. ápr. 8. 17:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, szerintem alapállapotban is úgy néz ki, elvégre az ón maradékon kívül nincs ott semmi, ha meg nincs ott energiaáram, akkor nem olvad meg, már ha erre gondoltál.

Szerintem kevés neki ez a táp, mint mondtam, ez egy instabil táp, nem képes stabil feszültséget adni, így egy ilyen kártya is lefojthatja a tápot, a táp meg egy kis energiaingadozással ki is viheti a kártyát. Ilyennel nem szabad játszadozni. Próbáld ki egy másik gépben egy másik táppal, ha ott működik, akkor nincs gond, ha ott se, akkor drága egy mulatság volt.

2015. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!