Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ért Wordben a diagram...

Valaki ért Wordben a diagram készítéshez? Vonaldiagramot készítek és oldalt azt szeretném, hogy ne 0ról induljon a számozás mert túlságosan összecsúsznak az adatok.

Figyelt kérdés

A táblázatba beírtam az adatokat, amik 40-50 közöttiek, és a két vonal adatai között alig van különbség. Ebből kifolyólag szinte egymásra csúsznak a vonalak, nem látszik a lényeg. Ha nem 0ról indulna a számozás, hanem 30ról akkor sokkal jobban ki lehetne venni a lényeget.

A 0ról induló értékeket nem én írtam, hanem alapból ezt indikálta a gép és nem tudom módosítani a táblázatban. Remélem valamennyire érthető a kusza magyarázatom...:S



2015. ápr. 8. 17:16
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Ez ugye a függőleges tengely? Kattints rá a tengelyre, hogy az ott lévő számokat 0-50-ig körbejelölje a 4 kis köröcskével. Nem mindig sikerül elsőre elcsípni. Aztán kattints rajta duplán. Ekkor feljön a Tengely formázása beállító panel. Az első lehetőség bal oldalon a Tengely beállításai, annak a jobb oldalán a Minimumnál az Automatikust kattintsd át Rögzítettre és írd át a számot 30-ra.
2015. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2015. ápr. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!