Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki eltudná magyarázni...

Valaki eltudná magyarázni hogy működik a photo filtre alkalmazás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hogy lehet egy képet egy másik elé tenni úgy hogy a hátsó háttér legyen. Mért ilyen kis ablakokban jelennek meg a képek? Hogy lehet több képből csinálni egy montázs képet. Ja és nem tudom hogy lehet átváltani magyarra a programot. Aki valamennyit ért hozzá kérem írjon. Nagyon szépen köszönöm!

#kép.szerkesztés.program.photofiltre
2015. ápr. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

-magyarosítani így lehet :


[link]

2015. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Kicsit sok a kérdés, én meg nem otthon vagyok. Ha egyéb választ nem kapsz, később leírom.
2015. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SimkoL ***** válasza:

Magyar 'kezelési útmutató': [link]

vagy: [link]

2015. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Ezt már aligha lehet tromfolni, annyit tennék még hozzá, hogy (mint a linkekből is kiderül) mindez nem a „sima” (6.4) PhotoFiltre-re vonatkozik, hanem a PhotoFiltre Studio nevű újabb változatra. A legfontosabb különbség, hogy az utóbbi már rétegeket is kezel -- ami az igényes szerkesztés elemi feltétele.

A PhotoFiltre Studio ugyan fizetős program, de ez a régebbi verziója nonprofit célra ingyenesen használható:

[link]

A magyarítást ezen az oldalon találod:

[link]

Ezt keresd:

Hungarian / Magyar / Hongrois

Translated by Tarjányi Csaba & Tomi Mészáros

Mint láthatod, a mostani változatra van friissítve (Updated for the V 10.7+), de ez ne riasszon vissza, a fentebb linkelt régebbin is működik.


„Hogy lehet több képből csinálni egy montázs képet.”

Ebbe a mondatodba meg azért akadtam bele, mert sokan keverik a montázst, a kollázst és a fotómozaikot, és nem tudom, itt pontosan alkalmazod-e a kifejezést. A montázs az, amikor több kép kivágott részleteiből állítasz össze egy kompozíciót, nagyjából úgy, mintha újságból kivágott figurákból ragasztanál össze egy képet, erre a PhotoFiltre Studio kiválóan alkalmas. A kollázs, amikor több képet tablószerűen rendezel el egy lapon, erre talán hasznosabb a PhotoScape -- amelynek magyarításában ezt a funkciót Montázs néven találod meg XD

[link] vagy [link]

Egyébként „collage maker” keresőkifejezéssel sok hasonló célú programot találsz.

Végül, a fotómozaik az, amikor sok kis képből állítasz össze egy nagyot, erre a PhotoFiltre fejlesztője egy külön programot kínál:

[link]

Komolyabb tudású hasonló program:

[link]

2015. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!