Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha bármilyen játékot 1920x1080...

Ha bármilyen játékot 1920x1080 felbontással indítok, nem a windowsba dob ki, nem kék halál, újraindul a PC. Filmek, bármi fut Full HD-ban akár egy napig. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Ezekkel a játékokkal (akár a legújabbakkal)korábban gond nélkül játszottam max. grafikával a legkisebb szakadozás nélkül. (Win7 64bit, 8MB RAM, HD7950, i5.)Hardverek ok, "szerelő" mondta. Ha szoftver hiba, mit állítsak át? Már mindent próbáltam. (Kisebb felbontásban /1024/ futnak!)Videokártya driver a legfrissebb, alaplapé is.

Köszönöm, ha valakinek lenne ötlete.



2015. ápr. 9. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tápegység milyen? Típusa?
2015. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ma délután utánanézek.
2015. ápr. 10. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd majd akkor a tápegységet, és írd le.

Ha nekem a gépem így vacakol, rendszerint lekapálom az egész Windows-t, és újrarakom.

2015. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, nemrég értem haza a munkából.

(Nem vagyok egy számítógép zseni, hardvereket illetően főleg nem.)

Levettem a PC oldalát, a táp alul, elől. Mindenfajta matrica rajta, de egy konkrét név (Chieftec, Corsair,...)semmi, W sem.

(A gépet egy barátom, aki PC-k forgalmazásával foglalkozik, állította/állíttatta össze kb. 2 éve, nincs meg a tápról a "papír". De megkérdezem Tőle. Vagy Nála landol a gép:)

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

2015. ápr. 10. 19:52
 5/6 A kérdező kommentje:

Az oldalán volt egy kód: 24epg-e50ac1-29r

Ez alapján megtaláltam, remélem (az egész gép Gigabyte):

[link]

2015. ápr. 10. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg még idepillantana: Win 7 újratelepítettem, hasít mint a legelején. Minden teljesen OK, filmek, bármi, csak továbbra is az a gond, hogy minden játék lefagy. (Ha kisebb felbontással indítom megy kb. 30 másodpercig, aztán indul újra az win.)

Azt hittem, egy win7 újratelepítés megoldás lehet :(

2015. máj. 2. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!