Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre valami játék? :D

Erre a gépre valami játék? :D

Figyelt kérdés

Gépem:

Intel Celeron 2.16 Ghz (2 magos)

4GB RAM

Intel HD Graphics (Shader Model 3.0 és 1792MB RAM)


Eddigi örök kedvencek: CS:GO,CS:Source,The Walking Dead Season 2 (ez örök életemben imádni fogom várom a kövi rész),COD 1-2 MW1-MW2-MW3 (MW3 félig van teljesítve),Dishonored,Bioshock 1,Euro Truck Simulator 2

Ezeket nyomtam eddig 1000-el :D

csak valami más is kéne ötlet? :D



2015. ápr. 10. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Medal of honor allied assault, medal of honor pacific assault, az előbbi nekem jobban bejön de az utóbbi technikailag jobb na meg látványosabb. Ez a kettő az én kedvenc fpsm. De a cod sorozat is rohadt jó. Ja és ha szeretnél erős multit akkor battlefield 2142,battlefield 3, battlefield 4, ja és van cod united offensive is , és nem bztos hogy neked bejönne de ha szereted a taktikai fpst akkor raimbow six sorozat vagy swat 4 vagy hidden and dangerous 2 az utóbbinak a legkönnyebb fokozatán nem kell taktikázni mert ott olyan mint más fps. hát versenyzöset nem nagyon tudok mert nem nagyon játszok velük csak ilyen rallysokkal úgyhogy rally troophy. elnézést kérek hogy sokk közülük régi de nekem gyenge a gépem és csak azok mennek ésccsak ezekről tudom biztosan hogy jók. Ó majd kifelejtettem az enemy front nevű játékot. Ne ilyedj meg hogy city interactive adta ki mert ez rohadt jó game. Esetleg history channel civil war mert az is jó. Na meg a második kedvenc játékom a conflct desert storm nevű játékok, az 1. és 2. Része. Nameg még egy fps elég régi remélem nem baj:project igi 1. és 2. része. Ja meg egy igazán aranyos versenyes játék a moorhuhn kart 2. Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mario XDD vagy a GTA 5
2015. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
DiRT 2, AC 1-RV, stb
2015. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!