Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem akar elindulni egy...

Miért nem akar elindulni egy játék?

Figyelt kérdés
Van egy játékom és amikor belépek elindul meg minden, de amikor megnyomom play, részt kiírja, hogy a játék megállt...megpróbáltam, leszedni és újra rakni, de akkor is ezt csinálja? Vajon mi lehet? amúgy cities xl 2012 a játék.
2015. ápr. 13. 18:57
 1/6 Elektromann ***** válasza:

Eredeti, vagy másolat?

Ha másolat, akkor lehet, hogy hibásan lett másolva, próbáld meg egy másik telepítővel.


Még akkor is lehet probléma, ha lemezen van az adat, és a lemez sérült, elképzelhető hogy adatok hiányában települt a játék, és ezért nem működik.

2015. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Elektromann ***** válasza:

Jut eszembe:

Ha a játék nem eredeti, kellhet hozzá crack is, amivel szintén lehetnek problémák (nem mindegy, hova teszed, és ez is lehet hibás).

Nincs valamilyen igénye? Lehet, kell mellé még valamit telepíteni (drivereken kívül).

2015. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másolat. Nem cd. Eddig nem volt vele semmi probléma, jatszottam vele meg minden, aztan egyik belepesnel ezt csinalta es azota sem akar menni...
2015. ápr. 13. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt cod4-be...2hónap után hirtelen az accountom és a mentéseim is elvesztek.Ingyenes játékokért ne várj el teljesitményt!
2015. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, értem én ezt, de mégis tudnék valamit csinálni?:D
2015. ápr. 19. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit
2015. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!