Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen kiegészítőket...

Ti milyen kiegészítőket látnátok szívesen a Sims 4-hez?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam hogy a sims rajongók félnek hogy ugyanazokat a kiegészítőket adják újra ki. Nektek lenne valamilyen elképzelésetek ha választhatnátok kiegészítőt?

2015. ápr. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Sims rajongó, de barátnőm szokott vele játszani, így néha ha kedvem szottyan akkor megnyitom. Bár hozzá kell tennem, hogy ezen kívül semmilyen más játékkal nem szoktam játszani ( max a SimCity ).


Én valami hasonló kiegészítőt várnék, mint a Sims 3 Leszáll az éj, de azt egy kicsit ( nem is kicsit ) tovább fejlesztve. Jó lenne ha a tömegközlekedést is fejlesztenék, és a villamos nem csak díszlet lenne. Emelet jó nagy nyüzsgés a felhőkarcolók között, nagyobb bejárható terület, mint ami alapból van. Meg lehetnének benne könnyed balesetek, utcai rablás...stb. Persze tudom, hogy alapvetően kik a célközönsége a játéknak, de ilyesmivel talán többeket a játék elé lehetne csalni.

A legnagyobb probléma a Sims 4-el jelenleg az, hogy nem nyújt többet mint a Sims 3. De hátha javítanak ezen a kiegészítőkkel.

Bár hozzá kell tennem, hogy ez a kiegészítős rendszer bazi nagy lehúzás. Például ez a Get to Work szinte drágább mint az alapjáték... Vagy adnák olcsóbban, vagy egy kiegészítővel adjanak több mindent.

2015. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lènyegében ugyan azokat amik idàig voltak bár én most legjobban az àllatost várom
2015. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Sims 3 esetében a már említett Leszáll az éj volt a kedvencem, nagyon remélem, hogy hasonló lesz megint.

Emellett még szívesen elfogadnék egy 18+ kiadást, bár tudom, hogy erre esély nincs :D (ezalatt igazából nem gondolok semmi durvára, csak régi nagy vágyam berúgatni a simeimet és elszívatni velük pár szál(/doboz) cigit...)

Valamint még szintén a Sims 3-nál nagyon bírtam a Szigetvilágos kiegészítőnél a hotel vezetését, fejlesztését - remélem valami hasonló lesz megint.


Szerintem egyébként a szokásos kiegészítőáradat lesz majd - természetfeletti lények, nyaralás, egyetem, állatok -> ez szerintem valami kötelező kör náluk...őszintén én örülnék, ha a természetfelettis rész kimaradna, az nagyon utálom, semmi realitás nincs benne, pedig alapvetően szerintem ez lenne a játék értelme.

2015. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én az egyetemet várom a legjobban. ^^ De örülnék azoknak is, amiket a többiek leírtak. Sokkal reálisabb lenne szerintem, ha lenne pár baleset/rablás meg nem lennének ilyen "prűdek" a készítők.
2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Saavedro ***** válasza:
100%
Az állatokkal és a szörnyszülött marhaságaikkal hagyjanak. Vállalkozások, egyetem, utazás, szabadidős tevékenységek, stb. jöhetnek.
2015. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Állatok és évszakok mindenképp!! :3 meg az egyetem is jó lenne. Meg lehetne egy hasonló mint a vár a színpad :3 vagy valami olyan is lehetne hogy a tipegőket bölcsibe/oviba küldeni vagy elkísérni mint a go to school modban.😄
2017. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!