Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom telepíteni a hamachi...

Nem tudom telepíteni a hamachi-t mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Letőltőttem a legujabb verziót elindítom a teleptőt és előugrik egy ablak hogy a gépen már fut egy régebbi verzió 2.2.0.130, rákérdez a frissítésre ha igen-re lépek akkor elkezdi telepíteni és ha végére ér akkor kidobja hogy:''The feature you are trying to use is on a network resource that is unavailable.''


''Click OK to try again, or enter an alternate path to a folder containing the installation package 'hamachi-update' in the box below. '' és tudok választani egy olyant hogy: C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local\LogMeIn Hamachi\

ha leokézom akkor meg ezt írja ki

''The path C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\AppData\Local\LogMeIn Hamachi\'hamachi-update' cannot be found. verify that you have access to this location and try again, or try to find the installation package 'hamachi-uppdate' in a folder from wich you can install the product LogMein Hamachi.''

Próbáltam letörölni teljesen ki kerestem mindenhonnan kitöröltem és ugyse megy mi lehet a gond?


előre is kösz a válaszokat



2015. ápr. 17. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!