Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket vegyem meg? Melyiket...

Melyiket vegyem meg? Melyiket érdemesebb? World of Warcraft vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Na szóval! Szerintetek mit csináljak? Az a kérdés merült fel bennem, hogy ugye van a G2A. Szeretnék vásárolni egy játékot! Vagyis amennyi kijön! :D És pluszba még 1 bill-t is ami 6000 Ft! Szóval szerintetek vegyem meg a World of Warcraftot vagy inkább vegyek valami olcsóbb játékot! Pl.: Max Payne 3 CS:GO Vagy esetleg gyűjtsek és vegyem emg a GTA V-öt? Mert ugye a WoW az havidíjas! Szóval 15 évesen arra nincs pénzem, hogy havonta 2 havonta kidobjak 5-6 ezer Ft-ot. Szóval szerintetek mi éri meg? Egy WoW kieg+GC vagy gyűjtsek tovább GTA V-re vagy valami másik játékra? Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszaitokat! Valaki mondana tapasztalatokat erről az oldalról? Aki már vásárolt itt? Írta nekem egy haverom, hogy az Ő haverjának letiltottak pár játékot mert nem steamen vásárolta hanem G2A-n :O Ez igaz? :O Előre is köszönöm a válaszotokat!

2015. ápr. 17. 23:26
 1/4 donfetibo ***** válasza:

Játékot akarsz venni és a géped az milyen erős, mert fogsz spórolni a GTA 5-re és a géped meg csak 1 dupla magos gyönge videokártyás akkor felesleges, ha leírtad volna, hogy milyen a gép többet tudtunk volna segíteni szerintem!!! De Max Payne az mér hgány éves játék, azért pénzt adni, ingyen oda adja valaki akinek meg van!!!

Ha tuti a géped erős játékokra, akkor inkább sporolj a GTA 5-re, mert azt megéri!!!

Igaz én pénzt az egyikért sem adnék, de én már csak ilyen vagyok!!!☺☻

2015. ápr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD Mivel GTA V-öt akarok venni ebből érthetődően gondolta, hogy nem egy szaros gépre fogsz gondolni ;) Figyelj este van fejből a dolgokat nem tudom mik vannak pontosan számra meg minden a gépembe de annyit el tudok árulni, hogy ami manapság kijön játék az mind fut fullon nekem. Igaz néha már le kell egy picikét venni, hogy ne szaggason de Far Cry 4 maxon megy! Dying Light max középen megy. Szóval ehhez hasonlítsatok :D
2015. ápr. 17. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapásból mondok egy pár ingyenes MMORPG-t, amik felveszik a verseny t a WoW-al:

RIFT

Neverwinter

TERA

Lord of the Rings Online

Age of Conan

Star Wars The Old Republic

Archeage

Defiance


A GTA V-öt mindenképpen érdemes megvenni később.


Igen, az online játékáruházak letilthatják a nem tőlük vett kulcsokat. Az Ubisoft már el is kezdte a törölgetést.

2015. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes ott vásárolni igaz? :( De köszönöm szépen amúgy az MMO-kat és a tanácsot is :) Jöhet még amúgy :D Vagy olyan hely ahonnan olcsón lehet dobozos verziót venni? Van ilyen? :D
2015. ápr. 18. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!