Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A . Epub . mobi és . Pdf...

Yoni03 kérdése:

A . Epub . mobi és . Pdf fájlokat milyen programmal tudom megnyitni?

Figyelt kérdés

#program #e-book #virtuális könyv
2015. ápr. 18. 16:16
 1/4 ponka100 ***** válasza:
100%
Epub reader,mobi reader,pdf reader.
2015. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
epub és mobi -kkal nem találkoztam sose, de pdf-et tudsz "sok mindennel", böngészővel, foxit reader, adobe reader, evince
2015. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ponka100 ***** válasza:
100%
Az Epub főleg E-book olvasókon elterjedt formátum.Amúgy a Firefoxnak van ezt a formátumot kezelő kiegészítése.De mint írtam pár megabájtos kezelő szoftverek vannak ezek olvasására.A Mobi formátumot nevezik PRC formátumnak is Mobipocket Reader például ami olvassa.A PDF formátumot meg az előző hozzászóló kimerítően kifejtette.
2015. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pdf reader van sok, legismertebb az Adobe reader, de én inkább a Foxit readert ajánlom.


Epub, Mobi - ezek ebook formátumok, Calibre program kezeli (pdf-t is), konvertál, rendszerez, szerkeszt.

[link]

Olvasásra jó a Coolreader is

[link]


A fenti ebook olvasó progik előnye, hogy az olvasást ott folytathatod ahol abbahagytad, ugyanott nyitja meg a könyvet.

2015. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!