Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows telepítése megáll...

A windows telepítése megáll 39% nál. Miért?

Figyelt kérdés
Telepitenem a win 8.1et amikor mindek rendben megy azt az rgy kivételt hogy megáll 39%nal....Miért nem megy tovább?
2015. ápr. 20. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hibás a telepítő, ha pendrive és nem cd, lehet szektorhiba.
2015. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a win telepítő a rosz. Mult heten havernal tokeletesen mukodott. A szektor hiba a hdd nel lehet?
2015. ápr. 20. 16:51
 3/10 ponka100 ***** válasza:
És a „havernál” ugyanavval a meghajtóval telepítetted ezt a lemezt mint nálad?Az meghajtója beolvasta és nem akadt meg a tied igen.Ha tudod próbáld meg másik meghajtóval.Addig kölcsönbe a havertól ha már nála úgyis szuperált.
2015. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom Köszi a segítséget. :)

Akka szektor hiba az olvasoban lehet rosz?

2015. ápr. 20. 17:09
 5/10 ponka100 ***** válasza:
Azt nem tudom csak gondolom.De számtalanszor előfordult hogy a másik meghajtó nem talált olvasási hibát.Én ilyenkor vagy telepítőt cserélek (lehet menet közben is)ha nincs akkor rádugok egy másik DVD meghajtót.Egyébként ha HDD hiba lenne akkor mindig máshol állna meg a telepítő valamint sosem sikerülne a telepítés.Ha mindig ugyanott áll meg az egyértelműen lemez vagy meghajtó hiba.
2015. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most kipróbáltam egymásik hdd-vel ésott meg 42%nál állt meg.. viszont most néztem új meghajtó 3500ft-ért, de ha meg nem az a baja akkor meg feleslegesenvettem meg azt.
2015. ápr. 20. 17:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Új olvasoval is megáll ugyan ott.. akkor a hdd lesz hunyó?
2015. ápr. 21. 15:15
 8/10 ponka100 ***** válasza:
De azt írtad kipróbáltad egy másik merevlemezzel is.Akkor most mindkettő hibás?Ha igen akkor lottózzál a héten.Nincs egy másik telepítő lemez amit kipróbálnál?
2015. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jolvan, sikerült, az az átkozott lemez volt a hibás... viszont most meg inditásnál nem hozza be a lehetőségeket, gondolok itt pl a bios beállításokra, hanem csak a bejelentkezési képernyőt rögtön.
2015. ápr. 26. 15:57
 10/10 ponka100 ***** válasza:
A windows bejelentkezési képernyőt vagy az alaplap márka logóját(az átállítható).Vagy piszok gyorsan bootol a gép (fast boot).Mindegy, ha a biosba akarsz belépni mikor bekapcsolod a gépet azonnal nyomkodd mint a félőrült a bios bejelentkezési gombot.
2015. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!