Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan juthatnék hozzá olyan...

Honnan juthatnék hozzá olyan kiegészítő programhoz, amely az office 365 angol verzióját magyarra fordíthatná?

Figyelt kérdés

Még korábban az edu 365-ről diáklként ingyen letöltöttem az office 365-öt, viszont az a bökkenő, hogy angol nyelvű, így egyrészt nehéz használni, másrészt az exel függvényeinek angol verzióját nem ismerem, és nem is kell ismernem az érettségimhez... Szóval sürgősen szükségem lenne valamire, ami ezt "magyarra" varázsolja, különben lőttek az érettségimnek.

Mindenkinek nagyon hálás lennék, aki segít!

Köszönöm!



2015. ápr. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen meglepő, de:

[link]

2015. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem magyar(lehet telepítéskor kellet változtatni,. vagy az email cím miatt gondolta így(tipp, régen telepítettem))


szerintem telepísd újra vagy keresd meg a beállításokban hogy hol lehet állítani, mert ahogy nézem fizetős még a nyelv is :/ ( [link]


vagy talán ez: http://dirtywindows[pont]hu/2013/03/11/office-2013-single-language-pack-hungarian/

2015. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az baj, hogy az edu fiókomhoz nem tudok hozzáférni, de már dolgozom az ügyön... csak ők nem tudom, hogy mennyi aktivitást fognak mutatni... (2 nap alatt nem sikerült reagálni, ami nekem azt jelenti, hogy 14 helyett már csak 12 nap van az érettségiig..)
2015. ápr. 21. 21:57
 4/4 A kérdező kommentje:
most megpróbálom újratelepíteni
2015. ápr. 21. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!