Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-ben kimásoltam egy...

Excel-ben kimásoltam egy teljes sort majd beillesztettem alulra, és attól kezdve a sorok között nem volt megkülönbözető szín. Hogy lehet visszacsinálni?

Figyelt kérdés

Kép amiről beszélek:

[link]


A Batman-t másoltam majd illesztettem oda ahol most látjátok. De azon a soron már nincs az a sötétebb háttér mint ami van a Fülkén, Ace ventura, Ananász eszpressz-nél.


Hogy lehet visszacsinálni?


2015. ápr. 22. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A visszavonás gommbal, vagy Ctrl+Z vel.
2015. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félre érthető voltam.

Azt szeretném, ha további soroknál is olyan lenne mint az előzőeknél: Egy sötét, egy világos, egy sötét stb.

2015. ápr. 22. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kijelölöd minden második sort, majd beállítod a háttérszínüket.


Másik megoldás a formátum másolása, kijelölöd a mintasort, majd a formátum másolása gombot lenyomod, utána kijelölöd a célsort és arra alkalmazza az Excel a formátumot. A Vágólap panel jobb alsó gombja.

2015. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen így már sikerült.

Eddig viszont egy enter lenyomásával automatikusan az egyik sötét másik világos volt, de most nekem kell kézileg ezt csinálni. Hogy lehet ezt megcsinálni, hogy automatikusan az egyik sötét, másik világos legyen?

2015. ápr. 22. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Feltételes formázással érdemes megcsinálni. Azzal minden sor meg tudja magának határozni, éppen milyen színűnek kell lennie.


[link]

2015. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!