Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg egy Xp alapú win...

Jelenleg egy Xp alapú win 7-es rendszer fut a gépemen. A Diectx-et nem engedi feltelepíteni, miért lehetséges ez? Hogyan lehetséges ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Rendszergazdaként sem engedi. Mit tudok tenni?

2015. ápr. 23. 23:55
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

Lehet én vagyok tapasztalatlan, de ilyen rendszerről még nem hallottam, kifejtenéd hogy mit jelent az hogy a win7 xp alapú? :S


[link]


Mit ír ki? Van e hiba kód? A hibáról készült képpel többre mennénk mert a leírásod eléggé semmitmondó :(

2015. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy Windows XP-je van valami haxolt 7-es skinnel. Ezért nem jó rá a directx11.
2015. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy XP alapú Win 7.
2015. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

Ugyanez vagy? Az XP csak a 9. verzióig támogatja a Directx-et. Állítólag van olyan hekkelt 11. is, amelyik fut rajta, de én a helyedben nem mennék bele ilyen kalandba.

2015. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!