Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az uTorrent...

Miért nem működik az uTorrent ilyenkor?

Figyelt kérdés
Amikor otthon, vidéken töltök le valamit uTorrenttel, semmi gond, mindig azonnal elindul a letöltés. Amikor viszont az albérletemben vagyok, mindig annyit ír ki, hogy "Peerek megtalálása", pedig rengeteg feltöltő van. Van, amikor X idő múlva beindul, van, amikor meg órákig benn van a torrent, akkor sem történik semmi. Volt, hogy megpróbálkoztam azzal, hogy az ".nfo" fájlt kinyomtam, hogy ne szedje le, és rögtön beindult, de máskor már ez se vált be. Ráadásul lakótársamnál is ugyanez van, szóval az internettel lehet valami esetleg? Azt is rendesen fizetjük, ráadásul elég gyors is (T-home net). Szerintetek mi lehet a baj?

2015. ápr. 26. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

amiért más hálózatra csatlakozol, más a tartózkodási helyed más 'személyazonossággal' próbálod tölteni a torentet, ez lehet a probléma,

ha egy bizonyos oldalról töltesz, pl ncore, akkor ott lehet kérni helyalapú ip fityfenét ami elvileg megoldja a dolgot

2015. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!