Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legstabilabb Linux...

Melyik a legstabilabb Linux disztribúció?

Figyelt kérdés
Az ubuntut sokan szidják, mondjuk nem értem, miért, de akkor melyik a jobb?
2015. ápr. 26. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

amelyik neked legjobban megfelel


szinte bármelyik stabil


kipróbálhatod a fedorát vagy a debiant is

2015. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hallottam az UHU Linuxról, és hogy ez magyar fejlesztésű, így biztosan van benne magyar nyelv. Érdemes feltenni?
2015. ápr. 26. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk nem értem, miért"

Gondolom ezt azért írod, mert kipróbáltad az Ubuntut és nem volt vele problémád. Használd nyugodtan, ne azzal foglalkozz, hogy ki mit mond (főleg ha ellentétes a tapasztalataiddal).

Szerintem egyébként jó az Ubuntu, openSUSE, Fedora, Debian, még az Arch is (ha értesz hozzá), stb.

2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:

Az Ubuntu felhasználók egy része nem érti, hogy ha ő letölti a legújabb kiadást, akkor gyakorlatilag béta tesztelővé válik és hibák előfordulhatnak. Az LTS verziók kellően stabilak és nyúzhatóak, persze azokat is meg lehet fektetni (de mit nem?).

Én pl Linux mintet preferálom, nálam teljesen jól működik. Persze nem cserélgetem azonnal, ha kijön egy frissebb verzió.

2015. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden népszerű disztribúcióban van magyar nyelv. Az UHU-t tudomásom szerint már nem fejlesztik.
2015. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pontosan szinte ami népszerű, az le van fordítva magyarra

az uhu-lnux-al nekem csak negatív tapasztalataim vannak, elég ronda, meg csak a magyarok fejlesztik(már ha többen vannak és egyáltalán fejlesztik)....sokkal kényelmesebb és stabilabb egy ubuntut vagy debian stb. használni

2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az UHU-t még fejlesztik,tavaj jött ki az UHU 3 LTS kódnéven.

nagyon szép oprendszer,elég jól használható is.

csak a játék támogatottsága gyenge.

2015. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, időközben láttam én is a weboldalát.

Minden tiszteletem a készítő(k)nek, de én hátránynak tekintem a 8652341 disztribúció létét. A többin is lenne mit faragni, a kinézet meg lényegtelen. Ubuntura is rakhatok Gnome 3-at, archra is Unity-t. Egy(!) jó disztribúció kellene.

Hozzáteszem, hogy jelenleg egyik OS-sel sem vagyok maradéktalanul elégedett, mindegyikből hiányzik valami. Legszivesebben összegyúrnám a Windows-OSX-Linux hármast, viszont sajnos akkor sem tehetném ezt, ha időm lenne rá két rendszer zártsága miatt.

2015. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az Ubuntu és a Fedora.


Debian, Chakra, Opensuse, Manjaro (xfce-vel) elég stabil nálam.

2015. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!