Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elment a hang a laptopról....

Elment a hang a laptopról. "Nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató. " Hogy lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy újraindítás után egyszer csak nem volt hang, nem töröltem semmit. A kérdésben írt szöveget írja ki rámutatva a hangerőszabályzóra és piros kis x van mellette. Win 7.

Eltűnhetett magától az illesztőprogram? Az eszközkezelően néztem, ott elméletben van hangvezérlő illesztőprogram.

Aki tud hasznos választ/ötletet írni annak köszönöm.



2015. ápr. 26. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakj rá egy Driver boostert, az frissíti vagy telepítsd újra a gépet. Vírus keresés és stb..
2017. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Régen, amikor eredetileg feltettem a kérdést, megoldottam a problémát, de most is hasonló a gond, legalábbis ami a kérdésben van ugyanaz.

Viszont most jobban megnézve észrevettem, hogy a "hangerőszabályzó beállításainál" csak egy hangeszköz van, a korábbi kettő helyett, ami most lényegében csak a TV (HDMI kábellel összekötve szoktunk filmet nézni) Eddig amikor össze volt kötve a laptop meg a tv akkor a hang a tv-ből jött de bármikor vissza lehetett kapcsolni a hangszórókra. Most egyszerűen úgy néz ki mintha nem érzékelné hogy a hangszórók léteznének. Próbáltam a driverét telepíteni, sikeresnek írja, még sincs hang, s meg se jeleníti eszközként. Fülhallgatóval se működik, egyedül ha újra összekötöm a tévével. Hülyén hangzik, de olyan mintha azt "hinné" a laptop, hogy a "tv-s" hangszórók az eredet beépített hangszórói.

Egyébként most újratelepítettem a gépet, illetve a hozzá tartozó cd-vel a drivereket is de semmi változás.


Bocs hogy hosszú, de próbáltam pontos lenni

Köszönöm a segítséget

2017. jan. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!